Мистецький проект «Молодь за Україну»

На Різдвяні свята на Косівщину приїжджає чимало гостей з різних куточків України. Вони цікавляться народними традиціями, мистецтвом і захоплюються гарними краєвидами.

З дружнім візитом завітали до нас хореографічний ансамбль «Акварельки» і зразковий художній колектив естрадного танцю «Конфеті» з Харкова. Вони взяли участь у концерті, який проходить у рамках VI благодійного мистецького проекту «Молодь за Україну».

Святковий захід відбувся минулої п’ятниці у районному Будинку культури. Ведуча Оксана Шкрібляк привітала присутніх із Різдвяними святами і надала слово заступникові голови райдержадміністрації Ярославові Бринському і заступникові голови районної ради Володимирові Петричуку.

Крім привітань вони наголосили, що проведення таких заходів є важливими не тільки для підростаючого покоління, а й дорослого населення. Дуже приємно, що діти із Харкова мають можливість показати свої таланти і познайомитися з гуцульською культурою і традиціями.

Директор навчально-методичного центру культури і туризму Прикарпаття Івано-Франківської ОДА Світлана Панько привітала присутніх зі святами і підкреслила, що проект «Молодь за Україну» започаткований у 2015 році з метою дружної творчої співпраці молоді всіх областей України і проходить за підтримки цього центру.

Надзвичайно цікавою і колоритною була концертна програма. Юні танцюристи вразили глядачів майстерним виконанням танців. Видно, що їхні керівники доклали чимало зусиль і професійності. Вони переживали за своїх вихованців і всяко підтримували їх. Але й наші солісти-вокалісти порадували присутніх і гостей своїми колядками. У залі панувала святкова й душевна атмосфера.

На завершення урочистостей представники влади подякували гостям за прекрасний концерт, за їхню наполегливу працю, за взаєморозуміння і на згадку подарували буклети про Косівщину.

Віриться, що цей проект буде мати гідне продовження і юні артисти ще не один раз завітають до нас з новою концертною програмою. У глядачів залишилися приємні враження від прекрасного виконання сучасних українських та зарубіжних танців.

Вікторія КУШНІРЧУК. Фото автора.
«Гуцульський край», №3, 18.01.2019 року

Share