З любов’ю до життя

2 жовтня у м. Києві проходив Всеукраїнський пісенний конкурс «З любов’ю до життя» з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку. Косівський народний аматорський фольклорний колектив «Осіннє золото» взяв активну участь у заході завдяки запрошенню департаменту соціальної політики Івано-Франківської обласної держадміністрацій.

Позитивні емоції, піднесений настрій, оплески та гучні овації панували цього дня у Київському центрі культури та мистецв. 34 колективи з Полтави, Черкас, Харкова, Хмельницького та інших міст презентували увазі глядачів свої концертні виступи.

Наше «Осіннє золото» теж гідно представило Гуцульщину — граючи, співаючи, танцюючи. Гості свята щиро дякували нам і підтримували нас за оптимізм, колоритні й незабутні фольклорні виступи.

Нарешті настала мить нагородження! Хвилюванням і подиву не було меж, коли І.Пиндюра, співголова журі, дав високу оцінку нашому колективу та нагородив НАФК «Осіннє золото» Косівського територіального центру з обслуговування населення (директор Н.Максимів) дипломом І ступеня. Сльози радості блищали в очах усіх учасників колективу. Неймовірні враження переповнювали косівських аматорів і назавжди запам’ятаються нам.

Всі труднощі нелегкої праці залишилися позаду. Ми побували на Майдані Незалежності, промовили щирі слова молитви, заспівали пісню «Помолимось і мертвим і живим» на честь героїв Небесної Сотні. Також лунала спільна молитва на могилі нашого земляка, Патріарха Володимира на Софіївській площі столиці. Ми споглядали величні краєвиди з Володимирської гірки, милуючись хвилями широкого Дніпра. Побували у Бабиному Яру, на Андріївському узвозі. Цікаві та змістовні екскурсії по столиці провів для нас Станіслав Капінус, син учасниці нашого колективу.

Висловлюємо щирі слова подяки та низько кланяємося меценатам за сприяння в організації поїздки: В.Кічеряку — голові РДА, П.Ванджураку — голові районної ради, О.Довгун — голові правління кредитної спілки «Косівська», О.Мельниченко — начальнику ДПІ у Косівському районі, О.Люльці — депутатові міської ради, В.Струку — начальнику відділу культури, національностей та релігій РДА.

Насамкінець хочу висловити слова вдячності учасникам «Осіннього золота» за витримку, взаєморозуміння, взаємодопомогу й дружну атмосферу, що панує у колективі.

З. Романів,
художній керівник НАФК «Осіннє золото».

«Гуцульський край», №41, 12.10.2018 року

Share