Історія школи

Історія Косівської дитячої школи мистецтв розпочалася 1965 року, саме тоді рішенням засідання виконкому обласної Ради депутатів трудящих від 14 серпня у відповідності з планом розвитку мережі музичних шкіл на 1965р. відкрито в м. Косові на базі філіалу Коломийської музичної школи дитячу музичну школу з контингентом 100 учнів.

А вже в 1984 році виконавчим комітетом Косівської районної ради народних депутатів було прийнято рішення про відкриття в Косові дитячої школи мистецтв на базі діючої музичної школи, в зв’язку з тим, що в нашому краї традиційно розвинуте декоративно-прикладне гуцульське мистецтво. В результаті чого школа збагатилась двома відділами: хореографічним та образотворчим.

На даний час в школі навчається 355 учнів. Це діти не лише з міста Косова, а й різних сіл Косівського району, зокрема: Верхівця, Старого Косова, Рожнова, Кобак, Пістиня, Уторопів, Шешорів, Города, Соколівки, Яворова, Хімчина, Космача, Прокурави та ін.

З 2002  року і до сьогодні Косівську дитячу школу мистецтв очолює Заслужений працівник культури України, викладач вищої категорії,“старший викладач” Даниляк Тетяна Теодорівна, заступник директора школи — Викладач  вищої категорії, “старший викладач” Мойсюк Іван Васильович.

Share

1 коментар

  1. Олександр
    Чер 13, 2016 @ 20:39:52

    А чому в історії школи немає згадки про керівника, який розпочинав роботу цього колективу? Невже Біланюк Д.Ф. не залишив ніякого спогаду про свою роботу? Прикро… Адже тут написана ІСТОРІЯ закладу…

    Відповісти

Написати коментар

*