Косівські колядники в Києві (відео)

У Різдвяний тиждень з новорічними святами столицю вітали колядники з Гуцульщини — ансамбль бандуристів «Сонячна струна» разом із молоддю парафії храму Святого Василія Великого міста Косова, що на Івано-Франківщині (Коломийсько-Чернівецької Єпархії).

Гуцульські колядники завітали до Києва на заклик Патріарха УГКЦ Святослава (Шевчука) «поділитися зі столицею духом Різдва». Окрім МТС дівчата обдарували різдвяним співом Києво-Могилянську академію, Канал ТВі, Радіо Марія, Посольство Ватикану в Україні, драматичний театр ім. Івана Франка, Патріаршу курію УГКЦ, а також столичні офісні центри та парафії УГКЦ у Києві і Вижгороді.

11 січня Колядники з Гуцульщини завітали до офісу проекту.

Ансамбль бандуристів «Сонячна струна» під керівництвом Лазован Світлани Юріївни заснований у 2006 році. До складу ансамблю входять діти, які грають на бандурах. У репертуарі цього колективу велика кількість пісень, коляд, творів духовної музики, на Шевченківську тематику. Ансамбль брав участь в обласних конкурсах, а також на Міжнародному фестивалі фольклористичних культур у Польщі.

Share