Наші досягнення

Ось і закінчився навчальний рік. Кожен освітній заклад підбиває підсумки, а, отже, і Косівська дитяча школа мистецтв готова розповісти про свої здобутки, адже і викладачі, і учні наполегливо працювали усі ці дев’ять місяців і мають чим похвалитися.

25 березня в Івано-Франківську відбувся III тур обласного конкурсу виконавської майстерності солістів-інструменталістів, у якому взяли участь вихованці різних відділів, зокрема, учні фортепіанного відділу Єва Свирид та Романа Удудяк (клас викладача Т.В.Іванишин) та Власта Сав’юк (клас викладача Т.Т.Даниляк). Ці учні показали високу майстерність — і серед великої кількості учасників посіли друге місце у своїй віковій категорії.

Народний відділ на цьому конкурсі представили Анастасія Губчук (клас цимбал, викладач П.П.Полагнюк), Олег Свирид (клас акордеона, викладач М.Ю.Звіздарик), Благомир Лазорик (клас акордеона, викладач І.В.Мойсюк), Анна Балагурак та Рената Стратійчук (клас бандури, викладач С.Ю.Лазован). У підсумку Анастасія Губчук та Благомир Лазорик зайняли третє місце в молодшій групі.

Також слід відзначити роботу образотворчого відділу. 15 квітня учні відділу Богдан Гаврилків та Іванесса Довбенчук (викладач В.І.Савчук), Софія Шалімова та Тетяна Костинюк (викладач У.М.Палагіцька), Марина Радиш (викладач Г.М.Розвадовська) взяли участь в обласній художній виставці-конкурсі «Казки та легенди Карпатського краю». Робота Марини Радиш під назвою «Вечорниці» зайняла третє місце в номінації «декоративно-прикладне мистецтво». На Всеукраїнському фестивалі Христового міста «Вгору серця» були представлені роботи Вікторії Павлюк (викладач Я.Д.Кифорук), Тетяни Костинюк (викладач У.М.Палагіцька), Софії Шалімової (викладач Г.М.Розвадовська) та Богдана Гаврилківа (викладач В.І.Савчук), робота якого отримала Гран-прі конкурсу.

Як завжди активними учасниками різних концертів й конкурсів протягом навчального року були бандуристки ансамблю «Сонячна струна» під керівництвом Світлани Лазован. Їхній спів припав до душі організаторам VIII Всеукраїнського фольклорного фестивалю «Писанка», який проходив 18-19 квітня в Коломиї і був відзначений особистою подякою Єпископа Василя Івасюка, правлячого Архиєрея Коломийсько-Чернівецької єпархії УГКЦ.

Успішно пройшов цей навчальний рік і для відділу хореографії. Його вихованці 25 квітня взяли участь у XII обласному конкурсі хореографічної майстерності «Танцює юнь Прикарпаття», який проходив у Рогатині. Наші учні посіли перше і друге місця в старшій групі, два других і одне третє — в середній групі з різних видів танцю. А 1 червня на XXII молодіжному регіональному фестивалі «Яблуневий цвіт», який щороку проводять у Косові, наші танцюристи посіли перше місце в середній групі.

Н. Вовчак.
«Гуцульський край», №26, 26.06.2015 року

Share