Сила нездоланна

Нещодавно наш ансамбль бандуристів «Сонячна струна» повернувся із зони бойових дій російсько-української війни. Туди ми їздили на запрошення бійців.

Щиро вдячні всім жителям Косівського району, які долучилися до організації нашої поїздки: взяли участь у «Вечорницях для фронту», готували смаколики для бійців, а також надали матеріальну та фінансову допомогу.

Безмежно вдячні Ганні Рибчук за організацію «Вечорниць для фронту» і поїздки на схід, військовому капелану — отцю Василеві Довганюку та лікарю (воїну-афганцю) Олександру Гуцуляку, які були нашими водіями та охоронцями. Без усіх вас нічого б у нас не вийшло. Разом ми — велика сила!

Наші враження неможливо передати словами. Сумно і боляче бачити, як намагаються поставити на коліна наш український народ, але серце радіє за те, що в нас є такі відважні, мужні, сильні захисники — наші справжні герої!

Поспілкувавшись із хлопцями, ми відчули, що наша сила нездоланна, і до останнього подиху бійці будуть захищати незалежність нашої держави.

Надзвичайно приємно було чути слова бійця Василя Білоуса: «Велика подяка вам за вашу працю, за гарний настрій! Ви — оті маленькі сонечка, що зігрівають душу! Заради вас і таких, як ви, потрібно і варто боронити та захищати неньку Україну!». Чоловіки, які воюють на передовій, щиро дякували всім, хто брав участь у благодійній акції «Вечорниці для фронту», — за всі смаколики.

Прикро визнавати, що підтримка з боку нашої держави дуже мізерна. Бійці, які воюють за незалежність і волю України, навіть не мають змоги допомогти своїм сім’ям і родинам через те, що їм не виплачують зарплату або виплачують не повністю цього навіть не вистачає на власні потреби.

Нестерпно бачити байдужість людей, яких ще не торкнулася проблема сьогодення. Звичайно, легше сидіти на м’якому дивані, дивлячись телевізор, ніж ночувати під звуки вибухів у холодних бункерах та окопах. Боляче чути: «Буде тут війна, тоді будем допомагати та воювати». Люди схаменіться! Не будьте байдужими!

Допомога нашим бійцям — надзвичайно важлива, тому нам потрібно надалі згуртовуватися для спільної доброї справи, і тільки тоді ми зможемо всі разом здолати ворога!

Слава українській нації!

Надія Лепкалюк, Оксана Тригуб’як,
бандуристки ансамблю «Сонячна струна».

Відгуки бійців АТО

 • «Дівчата, дякуємо вам за ваше сприйняття нашої дійсності, за вашу до нас увагу, нехай вам Бог допомагає.
  З повагою солдат «КАРПАТСЬКОЇ СІЧІ».
 • «Дуже сильний виступ колективу бандуристів, вражаючий. Надихає робити ще більше для скорішої перемоги нашої нації та України над загарбниками. Дуже дякуємо! Слава Україні! Слава дівчатам з Гуцульщини!».
  Народний депутат України Д.В.Лубінець.
 • «Любі мої косівчани, дуже вдячний вам за вашу турботу про жителів Волноваського району. Бажаю вам здоров’я та миру. Хай вам щастить».
  Голова Волноваської районної Ради  В.Д.Любінець.
 • «Від імені всього особового складу дякую за підтримку та концерт, який розчулив до глибини душі кожного з нас».
  Командир зведеного загону ГУНП в Івано-Франківській обл. В.Андрусів.
 • «Дякую щиро за радість, яку ви привезли для наших хлопців. Я знаю, що дуже легко любити Україну, коли живеш у спокої. Зараз чутно канонаду, і ваша пісня, ваша молитва заглушує її. Нехай ваша віра у Бога, надія на мир і любов до наших захисників заглушить усі гармати. Пам’ятайте про тих, хто в окопах, про їхні родини. Любіть Україну вашими ділами».
  Отець Ростислав Спринюк — парох УГКЦ м. Маріуполя.

«Гуцульський край», №34, 2.09.2016 року

Share