Перший виступ

У Косівській школі мистецтв навчається багато дітей з міста та навколишніх сіл. З ними займаються досвідчені викладачі, які мають велике терпіння і добре серце. Неабияких зусиль треба затратити, щоб дитина засвоїла ноти і перші акорди гри на інструменті. Копітка праця викладачів з першокласниками дає свої результати.

У цьому ми мали змогу пересвідчитись на академічному концерті учнів першого класу відділу фортепіано «Мій перший виступ перед мамою». У Школі мистецтв такі концерти стали традиційними.

SVM_1484

Цього святкового дня вихованці мистецького закладу чекали з нетерпінням. Перед великою аудиторією першокласники виступали вперше. Святкове дійство розпочали з виконання пісень хору молодших класів (худ. кер. З.Д.Бурлаченко і концертмейстер Д.Д.Біланюк). Ніжні дитячі голосочки зачарували присутніх, серед яких були батьки, бабусі і дідусі. З трепетом у душі і неперевершеним хвилюванням маленькі музиканти зіграли на фортепіано свої перші твори. За них переживали і вболівали як викладачі, так і батьки. Велика заслуга у підготовці цього заходу директора Т.Т.Даниляк, завідувача відділу Т.В.Іванишин і всіх викладачів відділу фортепіано. Сподіваюся, що таких концертів у першокласників буде чимало і вони гратимуть на великих сценах.

Вікторія КУШНІРЧУК.
«Гуцульський край», №10, 18.03.2016 року

Share